KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095169
nr 1309 5169
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Oljemålning, Båt. Signerad, daterad -73, olja på pannå, 10x8 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:23:22
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)